Recenze Samsung EVO+ microSDXC 256GB UHS-I U3 + adaptér MB-MC256DA/EU

Ověřené recenze Samsung EVO+ microSDXC 256GB UHS-I U3 + adaptér MB-MC256DA/EU

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Jarda

Přidáno: 7. listopadu 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Hodně solidní rychlosti
  • kapacita 256GB v tak malém formátu
  • Prý se hodně reklamují, tak uvidíme

Ověřený zákazník Electro World

Registrovaný uživatel

Přidáno: 14. dubna 2017

Zakoupeno v Digiboss

• samozřejmě velká kapacita
  • bez problémů kompatiblní s MacBook Air Mid-2012 (podobná karta od jiného výrobce se mi na tom MacBooku každou chvíli sama od sebe odpojovala; se Samsungem 256GB ale i 128GB mám na něm dobré zkušenosti)
  • pořád dost drahá

Vybíral jsem primárně jako rozšíření úložného prostoru na postarším MacBook Air, takže ne do foťáku. Mám vyzkoušené, že mi na tom MacBooku bez problémů fungoval Samsung EVO+ 128GB U1 (měl jsem problémy s kartami od jiných výrobců), ale tam přestala stačit kapacita, tak jsem vybral větší, ale chtěl jsem od stejného výrobce (ačkoli tato 256GB je U3, nikoli U1). Po dvou týdnech testování s ní v MacBooku nemám absolutně žádné problémy, takže pro tyto účely rozhodně doporučuji. Nicméně mohla by být už konečně o něco levnější, protože cena kolem 4tis za 256GB úložného prostoru je fakt dost (to je holt ale daň za používání MacBooku).

Ověřený zákazník Smarty.cz

Johannus

Přidáno: 11. října 2016

Zakoupeno v Smarty.cz

• Hodně rychlá karta - v telefonu HTC 10 zvládne čtení 86,3 MB/s a zápis 73,3 MB/s, což je super. V PC je samozřejmě ještě rychlejší.
  • Cena, i když v přepočtu na 1 GB není oproti jiným kvalitním paměťovým kartám tak hrozná.
  • Podle prodejce většina lidí není ochotna za rychlejší kartu připlatit ani 50 korun, takže zřejmě nebude příliš prodávaná.

Hodně rychlá a velká karta za relativně větší peníze.